8 Mayıs 2014

3.Blogger Çay Etkinliği

              4 Mayıs pazar hava oldukça kapalı,ara ara yağmurlu,sıkıcı...Evden çıkıp çıkmama arasında bir süre gidip geldim.Son dakika kararla bir anda kalktım ve 10 dakikada hazırım.Nereye mi gidiyorum, bir dolu blog yazarı ile tanışmaya,kaynaşmaya...Yeni tanıştığın her insan yeni bir hayat demektir.Ondan belki hiç duymadığın yeni şeyler öğrenirsin hayatın kolaylaşır,renklenir.Sende hiç farketmeden onun hayatında oluverirsin:)))
            Öncelikle o gün için,yaptığı tüm hazırlıklar için sevgili Fidan Başaran ve çok kıymetli ikiz kardeşi Filiz Dündar Hanım'a çok teşekkür ediyorum.Iyiki yağmur çamur demeden gelmişim sizleri ve o gün orada olan tüm herkesi tanımışım.
            Aaa birde sevgili kardeşlerin büyüdüğü Konak'tan bahsetmeden edemeyeceğim. Arnavutköy sahilde şahane boğaz manzarısına karşı yapılmış tarih kokan, yeşillikleri ile çevreye ayrı bir güzellik katan, tebrik kartı gibi bir mekan..

         .Kendi adıma orada olmak beni çok mutlu etti.Bu arada ev sahibelerimizin pek bir hamarat olduklarını da eklemek isterim.Kendi yaptıkları el emeklerinden oluşan standlar şahane.


..            Gelelim Sayamayacak kadar çok olan katılımcı sponsor firmalara,nereden başlasam bilemedim.O kadar fazlaydı ki sayamadım.Elimiz boş gittik,dönüşte hediyelere boğulduk.Bazı sponsorlar kendileri de katıldı ve o ışıltılı enerjileri ile bizleri bizzat bilgilendirdi.
             Bunlardan biri Fouf ve Mobil Perde kurucu ortaklarından sevgili Gül Demet Akyüz Hanım,


             Şahane projeleri sayesinde evi ev yapan perde konusunda doktor ayağınıza gelecek ve sizi inanılmaz büyük bir yükten  kurtaracak,üstelikte son derece profesyonel bir ekip çalışması sergileyerek.Hemde öyle profesyonel ki size sadece izlemek kalacak.
                                                http://mobilperde.com/              Fouf a gelince ,o ayrı ve çok genişşşş bir konu...Kozmetik üzerine hizmet veren bir firma ,Ürdün de bulunan Ölü Deniz den gelen sağlık da diyebiliriz ..incelemek isteyenlere;
   
https://www.facebook.com/pages/Fouf-Dead-Sea-Cosmetics-T%C3%BCrkiye/199932973500064
           

           
                               Bizim için getirdikleri tuzu hem oğluma hemde kendime güzel bir banyo hazırladım ohhh mis missss....

                              Evettt birde Düşler Butik'in pastası vardı,hem gözleri hemde mideyi Bayram ettirecek türden.Pasta manyağı biri olarak yemeye doymadım diyebilirim.Denemek için geç kalmayın derim,çok şey kaybedersiniz...

                                                   https://www.facebook.com/duslerbutikpasta

                Bu arada pastalarımızı PARTİ DÜNYASI nın o rengarenk tabaklarında yedik sevgili fidan hanımın ve kızkardeşi filiz hanımın eşsiz limonatalarını da PARTİ DÜNYASI nın zevkli bardaklarında içtik.

             Hiç bir çay markasına asla değişmeyeceğim Lipton da oradaydı.Bergamut aromalı vazgeçilmez çayı ile sofralarımızda yerini aldı.Gerçi çaydanlıkl set bana çıkmadı ama alan arkadaşlar güle güle kullansınlar...
                       http://www.lipton.com.tr/?gclid=CLK7k6CPnL4CFcbKtAodZDcADw


            Gelelim benim olmasa olmazım  Dr.Oetker ürünlerine! Denemediğim pek çeşidi kalmamıştır herhalde..Laf aramızda ben ve oğlum İstanbul'daki ürün tüketiminde pek bir etkiliyizdir .Mozaik pasta yapıldı yenilip yutuldu bile:)))
                                                http://www.droetker.com.tr/


             Aaa bi saniyee sevgili Fidan hanım ve kardeşinin bizler için hazırladığı yaka kartlarına bir bakarmısınız ne kadar sevimlilerr ellerinize sağlık...Evde saklanacaklar kutusunda baş köşeyi aldı.


           Eeee Antep'li biri olarak sofrada bulgur olmazsa olmaz diyenlerdenim.Sayılamayacak kadar faydası olan bulguru çoluk çocuk herkes tüketmeli bence.Duru yu tercih etmek şe ayrı bir yerindelik.
                                         http://www.durubulgur.com/
            Yemek kitabı ise çok nefis tariflerle dolu.Nohutlu,yeşil mercimekli,kapya biberli tarif denendi  tavsiye edilir.


            Kendi türünde tek geçtiğim Doğadan 'da bizleri unutmamış,Dokuzlu çay ve Büyülü bahçesini yollamış bizlere birde bunları güzelece muhafaza edelim diye çok sevimli ve sağlıklı kutusunu...Ben im hergün severek bıkmadan içtiğim yeşil çay chai olsa daha da memnun olurdum:)))) Şaka bir tarafa gerçekten denemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim Chai yi özellikle kış aylarında .

                                            http://www.dogadan.com.tr/

            Dekoratif olarak evlere neşe katan,mis kokularıyla insana sebepsiz mutluluk yaşatan mumlarımız Mumyak tan dı.Sarı en sevdiğim renklerde
                                                          http://www.mumyak.com/
       


                          Bella Figira yetkilisi de bizimleydi.
                       
                        Tam bana göre ürünler.Hayatım boyunca tatlıdan uzak duramadım.Özellikle hurmalı protein barı ye ye doyma ..

                         https://www.facebook.com/bellafigurabars?ref=stream


       
                                Bak şimdi bu kadar tatlı muhabbetine canım tatlı çekti vallahi:)))
                               Ama yine tatlılarla devam edeceğim.
                               Sevgili Özlem Özkan Mollaoğlu kendisi gelemedi ama bizi tatlılarından mahrum bırakmadı. Bloğuna bir göz atmak isterseniz,
                                           http://birtatlimolasi.blogspot.com.tr/

                                      Bizim için hazırladığı gül tadındaki muhteşem cupcake leri... Bir tane alır mıydınız?                              Bugünlerde saçlarımla pek bir uğraşır oldum.Değişik şampuanlar,kremler vs. denemeye başladım.Tesadüf bu ya o gün bize bir kaç çeşit sampuan,saç bakı ürünü hazırlamış sponsorlarımız sağolsunlar.Bende ki derdi duymuş olmalılar:)))
                              Bunlardan biri LABER firması.Yaklaşık 15 gün önce saçlarımı kstirip bakım yaptırdım .Kuaförümle sohbet ederken saçlarımı kolay tarayamadığımdan bahsettim.Oda bana fön suyundan bahsetti.Henüz almamıştım ve şimdilik almama da gerek kalmadı teşekkürler LABER:)))Her ne kadar tüm arkadaşlarımız alamasa da ben alanlardan olduğum için sevinçliyim:)))
                                                      http://www.laberkimya.com/                              İnanmayacaksınız ama daha bitmedi. Sevgili HC HAİR CARE  firması da bizleri sevindirdi.

                           
                                                         http://www.sacbakim.com/     
                             Bunlar benimkilerrrr..Saç problemlerine karşı bitkisel bakım kompleksi vee

           

                         Hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisi( Bu tam da benlik oluyo ..))Büyük boyu da var bana ondan lazım.
                                       Sebebini bilmiyorum ama her zaman metal objelere özel ilgi duymuşumdur.Tam da bu noktada TEKSAN dan aldığım çay kutusu pek hoşuma gitti.Onu bir süre sade haliyle kullanırım sonra da boyarım ve sizinle de paylaşırım resimlerini.
                                                       http://www.teksanteneke.com/                                             
                               Saçlara tekrar dönelim bence .Saçlarımız bizim en kıymetlimiz.Şöyle uzunnn,pırıl pırıl parlayan at kuyruğu gibi bir saçı hangi kadın istemez.E öyle olunca da Revox şampuan imda da yetişirrr. Çok geniş yelpazeye sahip  Revox şampuan...Doğrusu bu kadar çok çeşidi olan bir ürünü daha önce gördüğümü söyleyemem. Şimdi ekonomik boyları da çıkmış işte benim ki lütfen kıskanmayın hanımlar isteyin sizinde olsun:))Bir tık yeter...
                                                      http://www.revox.com.tr/
   

       
                                   OTACI DAN HEDİYE ALAN ARKADAŞIMIZ güle güle güzel günler de kullansın:))
                                    kybeleşişli   bizi yalnız bırakmadı ..dertlerimize çare oldu.
                             İKİZKİZ  İNDİRİM ÇEKİYLE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ.Haydi hanımlar alışverişe

                                                 
                                   MOR KAFTAN  çekilişle çok güzel hediyeler verdi gerçi ben şanslılar arasında olamadım ne yapalım sağlık olsun.Teşekkürler MOR KAFTAN
                                   Bazı arkadaşlarımız EKOKOZMETİKTEN ODA KOKULARI ALDI.


                                     Ne gün geçirmişiz şaşırdım vallahi...O gün hoş sohbet, yeme içme, vaktin nasıl çabuk geçtiğini anlamadık.O kadar zamana bu kadar şeyi nasıl sığdırmışız...bravo bize :))
                                   Sıkılmadık inş...
                                    Finike portakallarımızı da unutmayalım lütfen.Doğrusunu isterseniz portakalla pek aram yoktur.Ancak şimdi diyorum ki keşke olsa da yine yesem sulu sulu, tatlı tatlı..

                                                       http://www.portakaldiyari.c   
                               Yemekten patladığımız o gün için bizleri   düşünen   SAMSAT ÇİĞKÖFTE, İÇLİ  KÖFTE(TAVUKLUSUDA VARDI)
 TARİHİ SARIYER BÖREĞE

Bella Torta ya,son derece sağlıklı ve nefis mutlaka denemelisiniz benden söylemesi...

                                                           
                                                                   Makarna Lütfen e
   Katkılarından dolayı çookk teşekkür ederiz.

                                           Bir de Minikabutik çok güzel cupcakeler hazırlamış bizim için.Hepsi birbirinden güzeldi .Ben bana benzeyeni ararken hepsi seçilince mavi gözlü olmasamda sarı saçlı yuvarlak yüzlüyüm dedim ve bunu seçtim:))

                                       Eve gelir gelmez beni karşılayan oğlum bana ne getirdin diye sorunca Çilek Karamel in kurabiyesi imdadıma yetişti.Resmini çekmeye ancak fırsat bulabildim anında yok oldu.
Ayrıca Berrak Turşuları da vardı.Eee Antepli olunca turşuda olmazsa olmazımdır.Ayrıca  HC HAİR CARE' den Güzellik fuarına iki kişilik davetiye aldık,
Güzelliğimize güzellik katılacak
Teşekkürler HC HAİR CARE 
             
           
                                          https://www.facebook.com/CyreneBiocosmetiques?fref=t
                                          Hadi hanımlar biraz daha güzelleşelim...
Hazır güzelleşelim demişken güzellklik ürünlerimizi rahat taşıyabilmek için
güzel mi güzel bir de makyaj çantamız oldu.

                       Sevgili Emel arkadaşımıza Hunca Kozmetik den çok güzel bir oje çıktı.Güle güle kullan arkadaşım:))

                Et yemeyi sevmeyen biri olarak zeytinyağı vazgeçilmezim.Yemeklerimin hepsini hiç ayırt etmeden zeytinyağı ile yaparım. 

                         Bol bol yedik içtik, hediyelendik şimdi temizlik zamanı .Bunca kiri temizlese temizlese ancak temizliğin ABC si temizler.

Hakan turistiğin lokumluları ile içilen kahvelerin tadı daha bir güzel olacak eminim

İçeceksiz sofra olmaz diyenler bence haklısınız cocola bizleri unutmamış 


O günü hatırasına bir iki kare resimde benden

                              En başında dediğim gibi o gün orada olmaktan çok mutlu oldum.Tanımadığım, bu etkinlik olmasa belki de hiç yollarımın kesişmeyeceği kişiler tanıdım, kendimi tanıttım.Bilmediğim firmaları, ürünleri öğrendim.Bir çoğunu kullanmaya devam edeceğim.Benim için herşey çok güzeldi.Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
SEVGİYLE KALIN... Hiç yorum yok: